hazır web sayfası

          Teknolojinin son hızla devam ettiği günümüzde web teknolojileri ve bu teknolojilerin kullanımı sonucunda ortaya çıkan online marketting çalışmaları da çok büyük hız kazanmıştır. Bu noktada çok önemli işler yapan Yetiş yazılım uzman ekibi, diğer tüm sektörlerin imdadına yetişmiş ve hazırladığı hazır internet sitesi çalışmaları ile firmaların sektörlerinde daha kolay ayırt edilmesini sağlamıştır. Yetiş yazılım tarafından tasarlanan her iş gibi web sayfası temaları da güncel teknolojilere uyumlu şekilde planlanmaktadır. Bunların başında mobil uyumluluk gelmektedir. Özellikle internet kullanımının yaygınlaştığı son dönemde her bilgiye mobil cihazlar üzerinden ulaşmak zorunlu hale gelmiştir. Bu noktada hem düzenleme hem de görüntüleme işleri için mobil uyumlu şekilde hazırlanan hazır web sitesi örnekleri aynı zamanda hem kolay yönetilebilme hem de kolay takip edilebilme özelliklerine sahiptir. Sitelerin tamamı Türkçe dinamik yönetim paneline sahip olup, site içerikleri çok kolay bir şekilde düzenlebilmektedir. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan tüm hazır internet sitesi şablonları seo alt yapısı teknolojisine uygun şekilde programlanmıştır. Bu da satın alan firmanın sahip olduğu içeriklerin arama motorları tarafından çok daha kolay indexlenmesini ve dolayısı ile çok daha kolay yükselmesini sağlamaktadır. Yetiş yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanan hazır web sitesi çalışmalarında sosyal medya entegrasyonun bulunması ise güncel reklam ve tanıtım platformlarına uygun şekilde tasarlanmış olduğunu göstermektedir.

hazır otel sitesi

          Yetiş yazılım firması tarafından hazırlanan hazır otel sitesi tasarımları konsept site tasarımlarından biridir. Özellikle online reklam faaliyetlerinin büyük önem taşıdığı otel ve turizm sektöründe bir web site sahibi olmak büyük önem taşımaktadır. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan hazır otel sitesi temaları güncel teknolojik altyapıya sahip olmakla kalmayıp, sektörün ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt vermektedir. Türkçe ve dinamik yönetim paneli sayesinde site içerikleri çok kolay bir şekilde düzenlenirken, yorum düzenleme / kabul etme / reddetme, bilgi girişi yapma, kampanya girişi yapma ve vitrin fotoğrafları düzenleme gibi işlemler çok pratik ve risksiz yapılmaktadır. Yetiş yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanan tüm hazır otel sitesi şablonları mobil uyumlu olup, tüm sayılan düzenleme işlemleri mobil cihazlar üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bu da hem hız hem de pratiklik sağlamaktadır. Seo uyumlu şekilde hazırlanan site tasarımları, içerisinde bulundurdukları içeriklerin arama motorlarında çok daha üst sıralara çok kısa bir sürede çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu noktada sosyal medya entegrasyonunun da büyük önemi vardır. Firma içerikleri sınırsız bir şekilde sınırsız farklı sosyal medya platformunda kolayca paylaşılarak, bilgi paylaşımı ve reklam çalışmaları çok daha hızlı olacaktır. Otel sitesi tasarımları sınırsız sayıda fotoğraf, video ve sayfa eklemeyi imkanlı hale getirmektedir. Bu noktada farklı oda tiplerine ait farklı sayfalar ve sayfalarda görsel kullanımı sağlanabilir, rezervasyon yapılmadan önce her oda tipiyle ilgili detaylı bilgi paylaşılabilir. Ayrıca otel içi organizasyon fotoğrafları da paylaşılarak, aile ile birlikte gelecek tatilcilerin dikkati çekilebilir. Hazır otel sitesi ile birlikte teslim edilen bir diğer paket ise kurumsal e-mail paketidir. Tüm otel çalışanlarına e-mail hesabı açılmasını ve böylece kurumsallığın bir adım ileri taşınmasını sağlayan bu özellik, sitenin iletişim bölümünde yer alan harita bölümü ile bir araya geldiğinde çok daha kaliteli ve kurumsal bir otel imajı tazelenecektir.

yetiş yazılım

            Web sitesinden tercih edeceğiniz tüm hazır web sayfası tasarımları Yetiş Yazılım deneyimli ekibi tarafından hazırlanmıştır. Satın aldığınız zaman siteniz aynı gün mesai saatleri içinde teslim edilecektir. Bilgi ve İçeriklerinizi yönetim panelinden hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google kaydı firma tarafından herhangi bir ücret alınmaksızın gerçekleştirilmektedir. Satın almak ve Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web sitesi: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.